bakım sözlüğüAdam kendine bakar 

Adam gibi adamlar için erkek bakım sözlüğü

Adam gibi adamlar için erkek bakım sözlüğü hazırladık.  Metro seksüel olmayan adam gibi adamlar bakım nedir bilmezler ama görünüş önemlidir;  hatunumu mutlu edeceğim diyenler az biraz bakım nedir, bir erkek kendine bakmak için neler yapar öğrenmeli.

Bakımlı adam gibi adamlar işe terimleri öğrenerek başlar.

Adam gibi adamlar adam budur diyenler erkek bakım sözlüğüne mutlaka bakmalı. Hatun kaçırmamak bazı terimler…İşte size erkek bakım sözlüğü

Ultra Lift nedir?

Cildi kırışık veya cilt sorunu olan adam gibi adamlar  kullanılan bir cilt yenileme yöntemidir. Son dönemde erkekler de tercih ediyor. Cilt bölgesine acı duymamak için lokal anestezi kremi uygulanarak iğneler yoluyla radyo frekans enerjisi veriliyor. Cilt uyarılması sağlanarak kolojen dokusunun yenilenmesi sağlanıyor. Hasarsız, izsiz bir cilt yenileme yöntemidir.Pompadour Saç Stili nedir?

Adam gibi adamların klasik saç sitilidir. Elvis Presley modeli desek yerinde olur. Son zamanların popüler saç stili Pompadour, yan tarafların kısa kesimi ve ön taraftaki saçların ise olabildiğince uzun bırakıldığı bir saç modelidir.

Peeling nedir?

Peeling ciltte bulunan ölü hücreleri arındırma ve temizleme işlemi. Adam gibi adamların ölü hücreleri temizlendi mi rahatlıyor. Eğer çok korkuyorsanız da kullanabilirsiniz ve  vücudun her bölgesinde cilt, yüz, el, ayak olmak üzere doğal olması şartıyla yapmak çok güzel sonuçlar verir.Epilasyon nedir?

Vücutta istenmeyen kılların köklerinin tahrip edilmesiyle yapılır. Amaç istenmeyen tüyleri yok etmektedir. Adam gibi adamlar  için koltuk altı, göğüs ve sırt gibi istenmeyen tüyler için sıkça kullanılmaktadır.

 Botoks nedir?

Bakteriden elde edilen maddeyle  bir bölgede kasların geçici olarak engelleme yöntemdir.  Kısmi bir felç ortamı yapılarak belli kırışıklıklar azaltılmaya çalışılır. Adam gibi adamlar genelde terlemeleri önlemek amacıyla kullanır.

 

 

Soğuk Lipoliz nedir?

Adam gibi adamları zayıflatan bir yöntemdir. Bu zayıflama yönteminde, vücutta bulunan yağ hücreleri dondurularak, soğuğun etkisiyle daraltılıp büzülerek lenf sistemi tarafından atılması sağlanıyor. Bayılmadan zayıflatma sağlıyor.

Hydra Wave Cilt Bakım Uygulaması nedir?

Suyla yapılan bir estetik müdahaledir. Dalga şeklinde gelen su ve vakumla ciltteki gözeneklerin temizlenme işlemidir. Ciltte sıkılaşma ve parlaklık sağlar. Bunun yanında siyah nokta problemlerinde gözeneklerin temizlemesini sağlar. Adam gibi adamlar daha temiz cilde sahip olur…

Laminate Veneer nedir?

Diş estetiği için kullandığı yöntemlerden biridir. Adam gibi adamlar; dişlerde renk değişimi, sararmalar, şekil bozuklukları, ayrık dişler vb. estetik sorunlarda, tırnak kalınlığında yapılan porselen yaprakçıkların dişlerinizin ön bölümüne yerleştirme yöntemidir.

Adamların beğenebileceği yazılar

Leave a Comment